12 Burçtan Hangisi, Nasıl Anne Olur ?

Burçlara inanır mısınız ? Acaba özelliklerini gerçekten taşıyor muyuz ? Kimileri gerçekten burcunun özelliklerini taşırken kimisi de alakası bile olmuyor. Peki hangi burçtan nasıl anne olur ? Merak ettiniz mi ?

1- Koç

Koç burcunda doğan annelerin kendilerine olan güveni ve bağımsızlıkları dışarıdan kolayca görülebilir. Çocuklarını tabiki de severler ama kişiliklerinden asla ödün vermezler.

2- Boğa

Boğa burcu anneleri istikrarlılık ve netliğiyle bilinir. Boğa burcu annelerden doğan çocuklar; gün içinde neler yapmalarını gerektiğini çok iyi bilir.  Anneleri onlar için özel program yapmakta çok aktiftirler.

3- İkizler

İkizler burcu annelerin o içlerindeki gençlik hissi hemen anlaşılır. Dünya karşısında küçük çocuk gibi meraklı olurlar.

4- Yengeç

Yengeç anneleri, annelik içgüdüleriyle meşhurdurlar. Yengeçler doğuştan anne şefkatine sahiptirler. Anne olmayı her yönüyle severler ve kendilerini çocuklarına adadıklarını görürsünüz. Yengeç burcundaki annelerin ürkek göründüğüne bakmayın. Çocukları için ellerinden gelenin en iyisini yapacaktır.

5- Aslan

Aslan burcu anneler şen ve şakrak doğalarıyla bilinirler. Oyuncu yapıları ve yaratıcılıklarıyla çocuklarına yol gösterirler. Her an onlarla eğlenmeye hazırdırlar. Aslan burcundan olan anneler çoğu zaman aktif olurlar ve çocuklarının hayatlarına dahil olurlar.

6- Başak

Başak anneleri düzenli ve programlı hareket ederler. Böylece çocuklarının güvende olduklarını hissetmesini sağlarlar. Başak anneleri beslenme ve sağlık konusunda oldukça hassas davranırlar. Her daim son haberleri hakim olurlar ve mümkün olanın en iyisi yapmak için çaba gösterirler.

7- Terazi

Terazi burcu anneler doğuştan dengeleme özelliğine sahiptirler. Adalet duyguları gelişmiştir ve sabırlı olmalarıyla bilinirler. Terazi anneleri çocuklarına sanat ve kültür aşkını aşılayan en yaratıcı annelerdendir. Yürüyüşe çıkıp çiçekleri koklayan annelerin çoğu Terazi anneleridir.

8- Akrep

Manevi yönü oldukça güçlü olan akrep anneleri için hükûmet kadın tabiri yerinde olacaktır. Akrep burcu anneler söz konusu çocuklarıysa, standartlarını ve beklentilerini yüksek tutarlar. Onlar için aile her şeyden önce gelir. Akrep annelerinin dayanıklıkları çocuklarına iyi bir örnek olacaktır.

9- Yay 

Yay anneleri için araştırma yapmak, keşfetmek, bilgiye odaklı yaşamak, en belirgin özellikleridir. Bu hem çocuklarının zihinsel becerilerini geliştirir, hem de saygınlıklarını arttırır.

10- Oğlak

Oğlak anneleri çocuklarını erken yaşlardan itibaren disiplinli, çalışkan, sorumluluk duygusu gelişmiş birer birey olarak yetiştirir. Duygusallığa çok yakın olduğunu söylenemez. O, duygularını bir kenara iterek evlatlarının, hayatı en ince ayrıntısına kadar öğrenebilmeleri için kendini feda eder.

11- Kova 

Kova anneleri için çocuğunun toplumsal yaşamla kuracağı bağlar çok önemlidir. Çocuğunun sosyal bir varlık olması için yeni arkadaşlık ilişkilerilerine çok sıcak bakarlar. Özgürlüğüne düşkün bir kadın olduğundan sizin de bağımsızlığınıza her daim saygı duyacaktır.

12- Balık

Tüm anneler gibi Balık annesi de sevgi doludur fakat duygularını açığa vurmaktan inanılmaz derecede keyif alır. Evladının saçının teli için tüm dünyayı yakabilecek güce ve kudrete sahiptir. Evladı haklı da olsa haksız da her zaman onun yanındadır onu ele güne karşı korur ve kollar. Çocuğuna ait küçücük bir eşyaya bile değişik anlamlar yükler, duygusallaşarak onu kutsallaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dağları Delen Ferhat Goygoyları

Çukur Duvar Yazıları