Diyanetin Skandal Fetvasını Savunan Gence Muhteşem Ayar

Geçtiğimiz haftalarda diyanet çok ama çok sakıncalı bir açıklama yapmıştı. Bunu neye dayanarak ya da hangi vicdani duyguya göre yaptı hala daha anlamış değilim. Bu konu o kadar konuşuldu ki twitterdaki kişiler bu konu hakkında öyle bir yorum yaptı ki gerçekten helal olsun denmeyi hak ediyor. İşte o mesajlaşmalar:

Atılan Twit :

Ve işte o muhteşem cevap.

Şimdi ben sana ne söylersem söyleyeyim muhtemelen hiç bir şey anlamayacaksın. Ancak belki insan olmayla ilgili içinde birşeyler beni dinler ve anlamaya çalışır. Biraz uzun olacak kusuruma bakma. Sen hiç Regl oldun mu Ahmet ? Olmadın değil mi ?

Hatta ” Lan bu ne saçma sorudur?” diyorsun. De, hakkındır. Ben regl oldum Ahmet. 13 yaşında civarında oldum. Korktum canım yandı ama en çok da canım sıkıldı “Bu ne şimdi durduk yere, Ne gerek vardı ki ?” diye.  Annem sağolsun hepsini tek tek anlatıp öğretti.Bende; bedenimde birşeyler değiştiğini. Bir ton şey oluyormuş meğerse. Sen böyle regl olunca çocuk doğurur ne olacak ki falan diyorsun ya, o iş öyle olmuyor Ahmet. Olmuyor çünkü yumurtalıklarda başlayan faaliyetlerin hızına beden daha sonra ayak uydurabiliyor. Çocuksun daha bildiğin çocuk.Organların çocuk, kemiklerin, derin, vücudun çocuk. Sen şimdi bir çocuğa tecavüz etmeyi savunuyorsun burada. Ve yine muhtemelen yediğin şu kallavi haltın farkında değilsin. Bunun dinle imanla alakası yok. İnsan olmakla alakası var.

Bazı çocuklar erken yaşlarda regl oluyor. Bunun belli bir zamanı yaşı yok. Kimisi 9 kimisi 13 yaşında. Yani Ahmet, senin o kurum tutmuş yüreğine göre 9 yaşındaki bir çocuk tecavüze uğrayabilir sırf regl oldu diye.

Yani Ahmet, senin o içinde bok böceklerinin cirit attığı kafana göre daha el kadar çocuklar sırf sen öyle sandığın için mahvolabilir. Özellikle tecavüz diyorum tecavüz.Çünkü mevzunun özü budur.

Sen çocuklara tecavüzü ve tecavüzcüleri savunan bir şeysin Ahmet. Kötülüksün, zehirsin, böyle mal gibi rezil gibi bir şeysin.!

 

Ağzına yüreğine sağlık diyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

default

Fake Hesapların Yorumlarla İmtihanı

İzlenme Rekorları Kıran Yabancı Dizi ve Filmlerden Esinlenen Diziler